Parchet stratificat stejar Dublin 1S I 15x187x2420 mm
Pret vechi 69930 lei cu TVA / mp
Pret 60900lei cu TVA lei cu TVA
| Cod produs: | PSK180 | |
| Producator: | KAHRS | |
| Caracteristici: | Promotii | |
| Esenta | Stejar |
| Provenienta | Parteneri UE |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Albit |
| Sistem imbinare | Click |
| Incalzire in pardoseala | Da |
| Dimensiune | 15x187x2420 mm |
| Clasa de Selectie | Select |
| Utilizare | HORECA & Locuinte & Birouri |
| Grosime | 15 mm |
| Stratificare | Triplustratificat |
| Strat de uzura | 3.5 mm |
Oferta este valabila in perioada 10 martie - 15 aprilie 2026, in limita stocului disponibil.
Alte produse din categorie
Parchet stratificat Artar Carob I 15x189x1830 mm
474.30 lei
281.00 lei