Parchet stratificat Stejar Nouveau Rich 1S I 15x187x2420 mm
Pret 54300lei cu TVA lei cu TVA
| Cod produs: | PSKA020 | |
| Producator: | KAHRS | |
| Esenta | Stejar |
| Provenienta | Parteneri UE |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Inchis |
| Sistem imbinare | Click |
| Incalzire in pardoseala | Da |
| Dimensiune | 15x200x2423 mm |
| Clasa de Selectie | Lively (Natur) |
| Utilizare | HORECA & Locuinte & Birouri |
| Grosime | 15 mm |
| Stratificare | Triplustratificat |
| Strat de uzura | 3.5 mm |
Parchetul stratificat stejar Nouveau Rich 1S (strip) reprezinta o solutie naturala, robusta si ecologica pentru pardoseli. Design-ul si culorile parchetului stratificat ofera bucuria unei pardoseli autentice. Parchetul stratificat din stejar se pastreaza foarte bine in timp iar in cazul aparitiei semnelor de uzura vizibile poate sa fie reconditionat. Fiecare placa este usor diferita, menita sa sublinieze caracterul unic al esentei. Este un parchet finisat, periat de culoare inchisa, lacuit care va oferi un aspect plin de personalitate proprie oricarei locuinte. Alegand acest tip de parchet te vei putea bucura de frumusetea naturala si caldura lemnului de stejar.
Alte produse din categorie
Parchet stratificat Artar Carob I 15x189x1830 mm
474.30 lei
281.00 lei