Parchet stratificat Stejar Sevede I 15x187x2420 mm
| Cod produs: | PSKA013 | |
| Producator: | KAHRS | |
| Esenta | Stejar |
| Provenienta | Parteneri UE |
| Finisaj | Uleiat |
| Culoare | Natural |
| Sistem imbinare | Click |
| Incalzire in pardoseala | Da |
| Dimensiune | 15x187x2420 mm |
| Clasa de Selectie | Country |
| Utilizare | HORECA & Locuinte & Birouri |
| Grosime | 15 mm |
| Stratificare | Triplustratificat |
| Strat de uzura | 3.5 mm |
Parchet stratificat Stejar Sevede - o poezie in lemn am spune. Parchetul triplustratificat cu grosime de 15 mm are robustetea stejarului din care e facut, in timp ce fiecare fibra si fiecare nod atent rindeluit, slefuit, baituit si mai apoi uleiat UV pare sa spuna povestea unui copac care a crescut puternic, trecand peste mici vulnerabilitati. Aspectul este impresionant prin autenticitatea vie a lemnului de stejar, in timp ce grosimea si cele doua straturi de suport confera stabilitate. De fapt, e un parchet stabil, impresionant vizual si durabil, asa cum este stejarul.
Produse Complementare
Adeziv silanic parchet R848T /15 kg
580.50 lei
552.00 lei
Adeziv plinta Vertical
57.90 lei
Parchet laminat Afzelia Brasilena 8 mm
132.00 lei