Parchet stratificat Stejar Tveta I 15x187x2420 mm
| Cod produs: | PSKA003 | |
| Producator: | KAHRS | |
| Esenta | Stejar |
| Provenienta | Parteneri UE |
| Finisaj | Uleiat |
| Culoare | Maro |
| Sistem imbinare | Click |
| Incalzire in pardoseala | Da |
| Dimensiune | 15x187x2420 mm |
| Clasa de Selectie | Country |
| Utilizare | HORECA & Locuinte & Birouri |
| Grosime | 15 mm |
| Stratificare | Triplustratificat |
| Strat de uzura | 3.5 mm |
Parchet stratificat Stejar Tveta e o poveste scrisa in pardoseala din lemn de stejar. Cu un aspect aproape rustic, in culori de maro - brun, fiecare placa de parchet triplustratificat deseneaza personalitatea unei podele ce te invita acasa. Lemnul este periat, rindeluit, slefuit si uleiat cu solutii UV tocmai pentru a pune in valoare fiecare fibra a lemnului. Cu un strat de uzura de 3.5 mm parchetul din lemn stratificat permite refinisarea in mod repetat si asigura continuitate si durata de viata a dusumelei. Sistemul de imbinare modern, Woodlock 5S, vine cu o nota contemporana la un parchet triplustratificat cu un caracter autentic.
Produse Complementare
Adeziv silanic parchet R848T /15 kg
580.50 lei
552.00 lei
Adeziv plinta Vertical
57.90 lei